אודות


לאחר סיום לימודי הרפואה באוניברסיטת תל-אביב, התמחיתי ברפואה פנימית בבית חולים השרון. בהמשך, לאחר שנתיים כרופא בכיר במחלקה, מוניתי לסגן מנהל מחלקה פנימית ב' בבי"ח בילינסון.
אני נהנה ללמד סטודנטים במסגרות קליניות ואקדמיות בבית הספר לרפואה ובבית הספר לתארים מתקדמים באוניברסיטת תל-אביב.
עוסק באופן אינטנסיבי במחקר בסיסי וקליני בבית החולים ובמעבדה בשיתוף המעבדה למיקרוביולוגיה הומאנית והמחלקה למדעי המחשב באוניברסיטת
תל-אביב.
זה מכבר הקמתי מרפאה פנימית מייעצת בבית חולים בילינסון בכדי לבסס את המשכיות הקשר עם המטופלים לאחר שחרורם ולתת מענה לצרכי הקהילה בבירורים מורכבים.
כתיבת טור חודשי במוסף בריאות של "הארץ" מאפשרת לי לפתוח חלון לשיקולים בטיפול ולהוויה של בית החולים.
אני נשוי ואב לארבעה, גר בפתח תקווה


לרפואה הגעתי בגיל מאוחר, אחרי מספר תפקידי ניהול בתחום ההי-טק. את לימודי הרפואה סיימתי בגיל 35 ואת הסטאז' שנה לאחר מכן.
יש יתרון עצום בלהתחיל להיות רופא לאחר בניית הקן המשפחתי. כך ניתן להשתקע במקצוע תובעני כל כך, עם גב חזק ועם בית לחזור אליו, שהוא גם מקור לשפיות וגם ממלא את מחסני האנרגיה, שלפעמים מתדלדלים עם השחיקה והשגרה של העבודה בבית החולים.
אני אוהב את האינטראקציה עם אנשים שחלקם חולים וחלקם לא, נהנה לנסות לזהות הבעיה האמיתית שמפריעה להם (שהיא לא תמיד מה שהם חושבים) ומנסה לשנות בחייהם כמה שפחות כדי שירגישו יותר טוב. לפעמים צריך גם לתקן משהו בדרך, אך ברוב המקרים מספיקה הכוונה, או התערבות מינורית.
הרפואה הפנימית מאפשרת לי לעשות בדיוק כך. את רוב המטופלים אני פוגש בשעת משבר (רפואי, נפשי, אישי וכל קומבינציה אחרת) שמובילה אותם לחדר המיון, למחלקת האשפוז או למרפאה. יש לי הזכות לקנות את אמונם ולנסות לעזור להם לצאת מהמשבר הנקודתי בחזרה לחייהם הרגילים.


 • המרפאה במרכז הרפואי ביגס מדיק:

 • רחוב הברזל 10, רמת החייל
  (ליד ביה"ח אסותא)
  תל אביב
  טלפון: 077-5717240
  פקס:   077-5717241
  נייד:    050-6701124
  דוא"ל:    gidi.stein@gmail.com